Czym jest zeolit – Vita Pure?

Vita Pure- czy jest zeolit.

Zeolit zyskuje na popularności dzięki swoim niezwykłym właściwościom. Coraz więcej ludzi zajmujących się leczeniem uważa go za jedną z najsilniejszych substancji wspomagającym proces leczenie o działaniu ochronnym oraz wzmacniającym, a to wszystko ze względu na jego właściwości filtrujące i detoksykacyjne.

Zeolit jest naturalnym minerałem, powstałym w wyniku wysokiej temperatury powodującej osadzanie się warstwy popiołu wulkanicznego oraz jego przemiany pod względem chemicznym i fizycznym. Dzięki swojej wyjątkowej strukturze krystalicznej, zeolit stanowi znany absorbent mikotoksyn, metali ciężkich, wirusów, toksyn, radionuklidów. Działa hamująco na poważne, ciężkie choroby.

detoksykacja-organizmu
VITA PURE- LAVAVITAE

VITA PURE – ZEOLIT MEDYCZNY

Zeolit medyczny zawarty w Vita Pure z uwagi na możliwość wchłaniania dużych ilości toksyn z organizmu oraz właściwości antyoksydacyjne, zeolit klinoptylolit pobudza własny system odpornościowy organizmu. W przewodzie pokarmowym działa niczym magnes, który wiąże w swojej strukturze dodatnio naładowane metale ciężkie i toksyny. Pochłania substancje szkodliwe takie jak rtęć, ołów, kadm, pestycydy, izotopy radioaktywne i inne pochodzące z organizmu odpady jeszcze zanim przedostaną się do naszego krwiobiegu i zaszkodzą funkcjom witalnym oraz organom wydzielniczym, takim jak wątroba.

Tajemnica długiego, zdrowego życia tkwi w utrzymaniu swobodnej wymiany jonów, która ma na celu doskonałe odżywianie komórek i idealne wydalanie toksyn. W tym przypadku warto sięgnąć po coraz popularniejsze szare złoto, wyciągające z organizmu wszystko co szkodliwe i wprowadzające dobre, potrzebne substancje.

Źródła:

  1. Prof. dr K. Pavelic, “Działanie aktywnego zeolitu. Podsumowanie”
  2. LavaVitae „Dla pracowników służby zdrowia”- Podsumowanie przebiegu badań oraz objaśnianie mechanizmu działania i zamierzonego efektu.
Tagi:

1 komentarz do “Czym jest zeolit – Vita Pure?”

  1. Pingback: Czym jest zeolit medyczny?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *